Wypadek na wjeździe do Konstancina. Sprawca zakuty w kajdanki!

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej 724 (ul. Wilanowska). Volvo jadące od strony Konstancina-Jeziorny wypadło ze swojego pasa ruchu i zawadziło nadjeżdżającego z naprzeciwka peugeota. Sprawca wypadku prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu

– Gdy wytoczył się z wozu to był boso i ledwo trzymał się na nogach – opowiadają świadkowie. Gdy przybyliśmy na miejsce kierowca volvo rzeczywiście sprawiał wrażenie pijanego. Do podobnego wniosku doszli najwidoczniej policjanci. Od razu kazali mężczyźnie rozstawić szeroko nogi i oprzeć się rękami o samochód. Dokonali szybkiego przeszukania, a następnie zakuli kierowcą volvo w kajdanki i zaprowadzili go do radiowozu. Badanie alkomatem wykaże czy rzeczywiście prowadził pod wpływem alkoholu.


Na szczęście w wypadku nikt nie odniósł groźnych obrażeń. W peugeocie otworzyły się kurtyny, w volvo  wystrzeliły poduszki. Samochody zawadziły o siebie przednimi kołami. Na drodze 724 utrudnienia w ruchu. Na miejscu policja, karetka pogotowia i kilka zastępów straży pożarnej. Ruch puszczany jest wahadłowo.

Adam Braciszewski

8 sierpnia – Policja potwierdziła, że mężczyzna prowadzący volvo był pod wpływem alkoholu.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię