Wypadek na wylocie z Konstancina! Dwa samochody w rowie!

4

KONSTANCIN-JEZIORNA/ GÓRA KALWARIA Doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej 724, łączącej Konstancin-Jeziorną z Górą Kalwarią. Na miejscu dwie karetki pogotowia i trzy zastępy straży pożarnej. Ruch odbywa się wahadłowo

W wypadku wziął udział mercedes i volvo, nie znamy jednak bezpośrednich przyczyn. Ruch w tej chwili puszczany jest wahadłowo, tworzą się korki. Z naszych informacji wynika, że autami jechali tylko kierowcy. Obaj prawdopodobnie trafią do szpitala na badania, ale odniesione obrażenia nie są poważne.

AB

4 KOMENTARZE

  1. Znów na tej drodze? Mieszkam w okolicy i boję się jeździć tą drogą… No to pospieszyli… Da się w tym kraju zrobić coś żeby było bezpiecznie?

  2. bo tak jest gdyby nie było idiotów to by nie było wypadków ! // prawda jest taka że jeden jedzie 40-50 i skutecznie blokuje ruch —-a drugi musi koniecznie 120-130 //

    • Właśnie tacy idioci jak ty zabijają! Jak może zachowywać się małpa,która pisać poprawnie nie potrafi?Odblokuj sobie myślenie bo kolejnym możesz/będziesz ty(z małej litery,ale wiadomo…)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię