Wypadek na zakręcie! Ruch wstrzymany

7

PIASECZNO Na łuku drogi 873 w Zalesiu Górnym doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych

Droga w tej chwili jest całkowicie zamknięta. Dwoma autami (nissanem i skodą) jechały cztery osoby, prawdopodobnie dwie zostały poszkodowane. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia i policja. Ruch został wstrzymany w obu kierunkach do czasu przyjazdu technika, który sporządzi dokumentacje fotograficzną dla potrzeb działań policyjnych.

7 KOMENTARZE

 1. Ten zakręt to jeden z wielu dowodów na to, że nasi rodzimi ,,inżynierowie drogowi,, to za kury i kaczki swe wykształcenie uzyskali.
  Zakręt już dawno powinien zostać ,,wyprostowany,,… przecież kilku eko-Khmerów nie może decydować o ludzkim życiu i zdrowiu!!!

  • Dlaczego w Pl zawsze winna jest latarnia, drzewo, zakręt, łoś, żaba… a nie kierowca ignorant?
   tam zdaje sie jest ograniczenie do 40-50km/h…

 2. Panie mądry, gdyby nasi rodzimi ,,domorośli kierowcy rajdowi” stosowali się do ograniczeń prędkości to nie byłoby takich artykułów. A i my nie musieli byśmy czytać Twoich mądrości…

 3. niestety … kierowcy na kurs doszkalający MARSZ. Jak ktoś nie potrafi zwolnić do 20 km/h przed zakrętem 90 stopni to skąd ma prawo jazdy

 4. A nie prościej było jechać trochę wolniej, szczególnie że już jesień, bywa mżawka i leżą na jedni mokre liście? Nie szukaj przyczyn tam gdzie ich nie ma!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię