Do wypadku doszło na wysokości ul. Baletowej. Puławska w stronę Piaseczna zamknięta. Ruch puszczany jest pasem wydzielonym z jezdni dla jadących w stronę Warszawy.

– Są dwa rozbite samochody peugot i renault – relacjonuje nasz reporter. – Peugot został uderzony w bok, uderzenie było na tyle silne, silne że bok samochodu wbity jest do 3/4 głębokości fotela pasażera. Na miejscu policja i straż pożarna. Karetki pogotowia już odjechały. Na ulicy widać ślady krwi.

Godz. 13.59

W tej chwili policja zaczęła puszczać ruch pasami ruchu, którymi zwykle jedzie się w stronę Warszawy. – Wydzielono z nich dwa pasy w stronę Warszawy i dwa w stronę Piaseczna – informuje nasz reporter. Ulica Puławska prowadząca z Warszawy do Piaseczna na odcinku od ul. Spornej (na wysokości Mc Donald’s) do Baletowej jest całkowicie zamknięta.

Peugot jechał w stronę Warszawy, renault w stronę Piaseczna. Z niewyjaśnionych przyczyn peugot przejechał przez wysepki i uderzył czołowo w nadjeżdżające renault.
– Jechałem w stronę Piaseczna i zobaczyłem jak z peugota drzwiami od pasażera wypadł kierowca auta i sunął po jezdni prosto pod moje koła – opowiada kierowca tira. – Zacząłem hamować. Na szczęście jechałem bez obciążenia i udało mi się nie przejechać tego człowieka. Niewiele brakowało, bo nagami zaparł się o moje koło. Mocno krwawił, ale był z nim kontakt. Próbował wstawać, ale powstrzymali go nadbiegający ludzie, którzy od razu zadzwonili po karetkę.

Godz. 14.44

– Korek jest gigantyczny, sznur samochodów jadących w stronę Piaseczna stoi już przy wyścigach – mówi nam mieszkaniec Piaseczna, który od Warszawy na miejsce wypadku dotarł skuterem.

Godz. 14.54

– W tej chwili rozbite renault jest podczepiane do wozu strażackiego, za chwilę zostanie ściągnięte i prawdopodobnie zostanie udrożniony choć jeden pas na jezdni prowadzącej z Warszawy w stronę Piaseczna – informuje nasz reporter.

Godz. 15.07

W wypadku oprócz ciężarówki, peugota i renault brał udział jeszcze jeden renault, który został zahaczony przez hamującego tira. Auta są ściągane z jezdni, ale na Puławskiej wciąż jest olbrzymi korek.

zobacz więcej zdjęć: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię