Wypadek przed mostem sparaliżował ruch! Setki samochodów utknęło w gigantycznym korku [AKTUALIZACJA]

6

GÓRA KALWARIA Potężne utrudnienia czekają kierowców, którzy są skorzystać z mostu w Górze Kalwarii. Doszło do wypadku z udziałem dwóch ciężarówek i dwóch aut osobowych

W wypadku wzięły udział dwa samochody osobowe i dwie ciężarówki – informuje mł. bryg. Mieczysław Pękala, zastępca naczelnika wydziału operacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Łącznie jechało tymi samochodami 6 osób. Wszystkie opuściły pojazdy o własnych siłach, ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobnie jedna z nich odniosła obrażenia.
Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej z naszego powiatu, oraz zastępy z powiatu otwockiego. Kierowcy muszą się liczyć z potężnymi utrudnieniami.
Droga jest kompletnie zablokowana w obu kierunkach – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

AB

O godzinie 16.40 ruch został puszczony wahadłowo – poinformował nas nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

6 KOMENTARZE

  1. Co to za obwodnica skoro jeśli jest jakieś utrudnienie tak jak to ma miejsce tym razem- kolizja aut to już nie da się przejechać dosłownie nigdzie. Miasto stoi, obwodnica stoi, pobliskie wyjazdy z tzw. objazdów pozapychane i pozastaewiane.
    Brawo włodarze miasta (byli i obecni) za taką obwodnicę 😂😛

  2. Krytyka w tym przypadku nie jest uzasadniona, w narmalnym trybie funkcjonowania korków nie ma, ale jeżeli zdarzy się coś takiego to oczywiste jest że to naczynia połączone i korki będą się tworzyć. Najpierw niech ktoś pomyśli zanim coś napisze. A takie marudzenie jest nasze Polskie wszystko źle.

  3. Obwodnicy jeszcze nie skończyli bo… może dobudują most – w Info nic nie mówili??
    Bo ta władza ma budować mosty na potęgę… .

  4. ciekawe kiedy skończą tą obwodnicę? Na DK79 nadal trzeba jeździć przez miasto jak się jedzie od Mińska. Tymczasowy zjazdy i wjazdy przy moście wykończyli tak jakby to miało zostać, a zgodnie z palnem w tym miejscu nie miało być węzła. Chyba coś porrowi nie wyszło i tymczasowość zostanie na stałe. Szkoda tylko tego węzła przy stadionie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię