Wypadek przy Biedronce! Ucierpiał motocyklista [AKTUALIZACJA]

0

LESZNOWOLA Doszło do wypadku na ul. Postępu przy sklepie Biedronka. – Potrącony został motocyklista – poinformowała nas Czytelniczka.

Na miejsce pojechała już straż pożarna, na miejsce wezwano też policję i pogotowie. Niestety, dziś to nie pierwszy wypadek z udziałem jednośladu na naszych drogach. Kilka godzin wcześniej w Głoskowie na ul. Radnych doszło do wypadku z udziałem skutera.

godz. 16.38
Na miejscu są policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy ustalą okoliczności zdarzenia – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie w nawiązaniu do wypadku z ul. Postępu. – Motocyklista jest nieprzytomny. W Głoskowie na ulicy radnych na szczęście mieliśmy do czynienia tylko z kolizją z udziałem skutera. Wydarzenia z ostatnich dwóch weekendów nie napawają jednak optymizmem – dodaje policjant i tradycyjnie prosi o zachowanie ostrożności i bezpieczną, rozsądną jazdę.

CZYTAJ TAKŻE:  Zderzenie autobusu z tirem

Przypomnijmy, w ubiegły weekend doszło do dwóch groźnych wypadków z udziałem motocyklistów. W sobotę auto zajechało drogę motocykliście na ul. Kalwaryjskiej w Górze Kalwarii. W wypadku motocyklista stracił nogę, a jadąca z nim kobieta doznała licznych złamań. W niedzielę, w Głoskowie na ul. Radnych motocyklem cross młody mężczyzna wjechał w samochód. W wypadku ucierpiały w sumie 4 osoby. Motocyklista w stanie ciężkim został zabrany do szpitala.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię