Wypadek przy Energetycznej! Ucierpiał motocyklista

2

PIASECZNO Do wypadku doszło przy ulicy Energetycznej. – Ucierpiał motocyklista – poinformowała nas Czytelniczka Anna.

– Droga jest zablokowana, samochody objeżdżają miejsce wypadku korzystając z osiedlowych uliczek – napisała do nas inna Czytelniczka, również Ania. W tej chwili nie wiemy jeszcze jaki jest stan poszkodowanego, ani nie znamy szczegółów wypadku. W Komendzie Powiatowej Policji w tej chwili trwa odprawa. Być może za kilka, kilkanaście minut poznamy więcej szczegółów zdarzenia.

godz. 9.04

– Osobie poszkodowanej udzielana jest pomoc medyczna. W tej chwili nie znamy jeszcze przyczyn wypadku, ani nie potrafię powiedzieć jaki jest stan osoby, która ucierpiała w wypadku – mówi kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji i podkreśla, że aktualnie na ul. Energetycznej są duże utrudnienia w ruchu.

godz. 9.10

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy 42-letni kierowca skutera trafił do szpitala, prawdopodobnie z połamanymi rękami. Auto, które prowadziła 52-letnia kobieta mogło nie ustąpić pierwszeństwa motocykliście. Policja jednak na razie nie potwierdza przyczyn wypadku.

AB

2 KOMENTARZE

  1. wczoraj szedłem chodnikiem obok tego miejsca. W trawie leży masa zakrwawionych wacików, bandaży, rękawiczki, strzykawki. Wszystko co używało pogotowie podczas pomocy.
    Myślałem że ktoś sprząta takie rzeczy. Resztki rozbitego skutera też są tylko zamiecione do krawężnika, nikt nie posprzątał.

  2. Kiedy ktoś posprząta miejsce zdarzenia? Od wtorku walają się tam części motocykla, zakrwawione bandaże i tym podobne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię