PIASECZNO Do kolizji samochodu z motocyklem doszło na piaseczyńskim rynku u zbiegu ul. Kościelnej i Kościuszki. Na szczęście nikt nie ucierpiał


– Zgłoszenie zostało odwołane, kierowca samochodu i motocyklista doszli do porozumienia i nie potrzebna była interwencja policji – informuje kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

A my korzystając z okazji po raz kolejny apelujemy o szczególną ostrożność na drodze. Mimo, że pogoda tej wiosny nas nie rozpieszcza to na ulicach pojawia się coraz więcej motocyklistów. Przed każdym manewrem na jezdni warto dwa razy spojrzeć w lusterka i upewnić się o bezpieczeństwie swoim i innych uczestników ruchu.

Jutro minie równy miesiąc od tragicznego wypadku na ul. Puławskiej przy wjeździe do Piaseczna. Kierowca mazdy usiłował zawrócić. Nie zauważył nadjeżdżającego motocyklisty i zajechał mu drogę. Według świadków wypadek nie wyglądał szczególnie groźnie, jednak następnego dnia motocyklista zmarł w szpitalu. Nie pozwólmy by podobna tragedia wydarzyła się ponownie.

czytaj też:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię