Wypadek śmiertelny w Pilawie! Droga krajowa 79 zablokowana [AKTUALIZACJA]

14

PIASECZNO Do śmiertelnego wypadku doszło na skrzyżowaniu krajowej 79 z drogą prowadzącą w kierunku Zalesia Górnego

Zderzyły się dwa auta, którymi podróżowały łącznie trzy osoby. Jedna poniosła śmierć na miejscu. Pierwsi do wypadku dojechali strażacy, próbowali reanimować poszkodowaną osobą, ale niestety bez rezultatu. Lekarz z pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.
Droga w tej chwili jest całkowicie zablokowana.

godz. 18.03. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że volkswagen prowadzony przez 25-letniego kierowcę jechał od strony Góry Kalwarii w kierunku Piaseczna. Gdy miał zielone światło z drogi podporządkowanej od strony Zalesie Górnego wyjechał opel prowadzony przez 60-letniego mężczyznę, który w wyniku zderzenia zginął na miejscu.
– To wstępne ustalenia na podstawie zeznań kierowcy volkswagena i świadka – podkreśla nakom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
– Opel uderzył w volkswagena, a następnie w drzewo – dodaje nasz reporter, który dojechał na miejsce wypadku. – Ruch wciąż jest zablokowany. W tej chwili przyjechał prokurator.

 

AB

14 KOMENTARZE

 1. Niedawno o tym właśnie pisałem… Ile jeszcze osób musi zginąć i ile jeszcze musi być wypadków na trasie z Piaseczna do Góry Kalwarii?! Kiedy ktoś wreszcie przyciśnie kogo trzeba żeby zrobić porządek z tą drogą… Bo od wielu lat obiecują i zawsze nie ma na to pieniądzy!!!!!!!!
  Władzo obudźcie się i działajcie!!! Kolejne osoby giną a wypadki praktycznie każdego dnia mamy… 🙁

  • DK79 jest w krajowej czołówce natężenia ruchu. Natomiast buduje się drogi typu S17 czy S19 gdzie natężenie ruchu jest na poziomie 5% DK79. Bo tam są wyborcy tej mafii

   • A nie po to aby połączyć miasta wojewódzkie? Wiele dotacji pewnie też poszło z unijnego programu “Rozwój Polski Wschodniej”. Ale nie, łatwiej uderzać

    • Tu są dane z pomiaru w 2015r: http://odkorkujpiaseczno.pl/?p=928
     Kolejny pomiar miał miejsce w ub. roku, ale wg strony GDDKiA:
     Wyniki GPR 2020 będą dostępne w postaci opracowań, tabel, map i wykresów. Pierwsza publikacja wyników GPR dla dróg krajowych w postaci „Syntezy wyników” planowana jest po 1 października 2021 r. Dokument „Ruch Drogowy 2020” opisujący szczegółowo wyniki GPR planowany jest po 1 kwietnia 2022 r.
     *https://www.gov.pl/web/gddkia/generalny-pomiar-ruchu-w-roku-2020

 2. Brawo.aby szybciej.jedxiesz prawidłowo to mijają cie patrzac jak na dalna.czerwone się włącza to aby szybciej bo sekundę nie moxna postać.

 3. Ojej ojej…. ile hejtu się tu wylewa! Droga jest dobra, tylko trzeba wolo jeździć…. a pieniądze przeznaczone na modernizację tej drogi można przeznaczyć np. na strefy relaksu dla dyskryminowanych środowisk LGTB+Qi Z zrobione z palet, tudzież na edukację dzieci w szkołach prowadzoną przez dyskryminowane mniejszosci seksualne… Mozna też za te pieniądze przyjąć emigrantów z krajów wspanialej kultury islamu i zapewnić im godziwy byt przez długie lata (tak żeby nie musieli do niemiec czy anglii wyjeżdżać, tylko wzbogacali kulturowo nasze społeczeństwo!)

 4. Jak na tej drodze zginie któryś z wyzszych urzędniko-polityk z Góry czy Piasecza, tudzież czlonek ich najbliższej rodziny, to wtedy w dwa miesiące przebudują tą ,,Aleję Straceńców,, …. a do tego czasu możemy być pewni, że w temacie nic się stanie. Są waznirjsze ,,wydatki,,…

 5. A moźe zasłabł? Był tam juź taki przypadek, człowiek dostał zawału i wjechał pod samochody. Ale często wariaci na czerwonym przejeźdzają i są zdziwieni ze ktoś wyjeżdża na zielonym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię