Wypadek! Śmigłowiec LPR ląduje na Al. Krakowskiej [AKTUALIZACJA]

6

TARCZYN Doszło do wypadku z udziałem dwóch aut przy wjeździe do Tarczyna z drogi krajowej nr 7. W tej chwili ulica w obu kierunkach jest zablokowana

– Do wypadku doszło gdy jedno z aut próbowało zawrócić na skrzyżowaniu – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Autem na ukraińskich numerach rejestracyjnych podróżowały trzy osoby. W tej chwili wiemy o poszkodowanej kobiecie. Na Al. Krakowskiej wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabierze ciężko ranną osobę do szpitala.
Miejsce wypadku samochody omijają jadąc przez Tarczyn.

AB

Godz. 10.15. Śmigłowiec LPR odleciał. Droga w stronę Warszawy została odblokowana. Nadal nieprzejezdny jest odcinek Al. Krakowskiej w stronę Grójca. Czynności prowadzi policja.

WPI TAXI Piaseczno

6 KOMENTARZE

  1. Rom – gosciu z „rosju czy ukrainu”, zanim zadasz pytanie to naucz sie pisac po polsku. Poza tym, bez znaczenia z jaką prędkoscią jechał na wgr. Winny jest Ukrainiec bo nie udzielił pierwszeństwa przejazu. Proste.

  2. Jakby miał więcej niż dozwolona w tym miejscu to by z tych samochodów nic nie zostało i z ludzi pewnie też. BMW próbowało zawrócić na skrzyżowaniu, nie ustąpiło pierwszeństwa. Prawo jazdy to chyba w chipsach znalazł ten kierujący inteligent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię