Wypadek w Baniosze

6

GÓRA KALWARIA Do wypadku doszło na drodze krajowej 79 w Baniosze

Zderzyły się dwa samochody osobowe – land rover i skoda. Na miejscu jest straż pożarna i karetka pogotowia. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jedno z aut należy do firmy zajmującej się przewozem osób.

WPI TAXI Piaseczno

6 KOMENTARZE

    • Kierowca z Gruzji z skody fabi uber wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym land roverze który jechał od Piaseczna w stronę góry kalwarii

  1. oczywiście,skrzyzowanie przy Orlenie,tam każdy wyjazd z podporządkowanej na DK 79 to roller coaster, brak świateł w tym miejscu to przestępstwo

  2. Czy musi ktoś tam zginąć żeby władze/zarządca drogi postawił tam światła? Chyba wystarczy przykład ze stolicy gdzie zginął ojciec żeby ktoś zacząć dbać o bezpieczeństwo w newralgicznych miejscach.

    • “mieszkaniec”:Mówisz o 2ch róznych rodzajach dróg.Wiesz ile pasów ruchu i jaką szerokość ma ul. Sokratesa(byłeś tam kiedyś????),a DK 79? Abstrachując od administracyjnej kategorii tych ulic(tak na oko mieszkańca) porównać można jak: autostrada kontra droga rowerowa.Zgineło na tej drodze już wiele osób.Sam widziałem 2 jednocześnie wiele lat temu. Co Ty na to? Jakoceniasz swój głos wyborczy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię