Wypadek w Baniosze! Auto w rowie na dachu

12

GÓRA KALWARIA Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 79 w Baniosze, przy stacji paliw Orlen. Na miejscu są dwie karetki, policja i trzy zastępy straży pożarnej

Skrzyżowanie przy stacji paliw Orlen jest jednym z najniebezpieczniejszych w powiecie piaseczyńskim. Dochodzi tam do niezliczonej liczby wypadków i kolizji. Tym razem w wypadku wziął udział ford i hyundai. Jedno z auto wpadło do rowu i dachowało.
Jeden samochód wyjechał z drogi na Konstancin. Auto, które dachowało w rowie próbowało uciec i najwidoczniej kierowca stracił panowanie nad pojazdem – poinformował nas świadek wypadku.
Ruch odbywa się wahadłowo – informuje nasz reporter, który dotarł na miejsce zdarzenia.

Wszystko wskazuje na to, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał – poinformował nas nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

AB

reklama
WPI TAXI Piaseczno

12 KOMENTARZE

 1. Życzę by ktoś z rodziny osób rządzących nasza gmina, doznał wypadku w tym miejscu. Może to spowoduje ze w końcu przebuduja to skrzyżowanie. Chyba obecnie najbardziej niebezpieczne miejsce w gminie czy powiecie. Taki czarny punkt którego nikt nie obchodzi. Smieszne jest też to ze skrzyżowanie łączy się z drogo do szkoły czy kościoła a brak tam przejścia dla pieszych mimo że od Konstancin ciągnie się droga rowerowa i chodnik. Dodatkowo jako jedyna miejscowość na trasie 79 między Piasecznem a Góra we wsi Solec brak przejścia dla pieszych mimo przystanku autobusowego.

 2. Czy te kut..obudza się w tych urzędach i zobaczą że trzeba tam coś wkoncu zrobić rondo światła cokolwiek co pomoże i ograniczy te zasrane wypadki…

  • Obudz sie! Ważne szlaki drogowe mamy/są budowane tam gdzie niemiec ma interesy.Ta częsć kraju jest pod ich juryzdykcją/w strefie zainteresowania(zależy to od możliwości geopolitycznych/wojennych(?)Popatrz na mapę!!!

 3. Dobrym rozwiązaniem byłoby rondo ale nie mają pieniędzy bo wszystkie wydali na budowę spowalniaczy. Czy ktoś zna taką ilość spowalniaczy w innych powiatach?

 4. Czy musi tam ktoś zginąć żeby zająć się tym skrzyżowaniem? Ile jeszcze wypadków, stłuczek i innych zdarzeń drogowych musi być zanim powstanie tu bezpieczne skrzyżowanie?

 5. Niestety w związku z otwarciem obwodnicy Góry Kalwarii zwiększył się ruch przez drogę 79 i to felerne skrzyżowanie w kierunku Konstancina (mniej samochodów porusza się drogą 734 Góra Kalwaria – Konstancin).
  Dopóki nie zostanie rozbudowana droga 79 od Kątów do Piaseczna sytuacja raczej się nie zmieni i nadal będą tam wypadki.
  Chyba czas zacząć blokować drogę tak jak to kiedyś robili w Górze Kalwarii i pomogło.

 6. Gienek co Ty za farmazony opowiadasz … Protesty nic nie dały . Obwodnica góry Kalwarii była zapowiadana od 20 lat i protesty nic do tego nie miały. Dodatkowo spłuczki na tym skrzyżowaniu były przed otwarciem obwodnicy …. Przynajmniej raz na tydzień

  • Od 20 lat? to był projekt budowy całego odcinka od Piaseczna do Góry Kalwarii (łącznie z obwodnicą).
   Dopiero później pewien Dariusz wpadł na pomysł podziału tego projektu na dwie części. I obwodnicę zbudowali a z resztą będziemy się tak bujać nie wiadamo dokąd.
   Najgorsze, że nikt nie zgodzi się na jakiekolwiek przebudowy typu rondo przy Orlenie czy lewoskręt na Zalesie bo w planach jest przebudowa tej drogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię