Wypadek w Baniosze! Droga 79 zablokowana

5

GÓRA KALWARIA Do czołowego zderzenia dwóch aut doszło w Baniosze. Jeden z samochodów wpadł do rowu

Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby. Wszystkim udało się opuścić rozbite auta jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.
Trzy osoby zostały już przebadane przez lekarza z pogotowia ratunkowego, czwarta osoba w tej chwili przebywa w karetce i jeszcze nie zapadła decyzja czy będzie wymagała hospitalizacji – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.Droga w tej chwili jest całkowicie zablokowana.

AB

5 KOMENTARZE

 1. Nie widziałem jak było, ale to wygląda na skutki niezbyt udanego manewru wyprzedzania.
  Coraz rzadziej mamy tydzień bez dzwona w Baniosze czy Solcu.

 2. Cała droga z GK do Piaseczna powinana otrzymać nazwę ,,Aleja Śmierci,, …
  Pamietajmy, że urzędnicy odpowiedzialni za taki stan rzeczy mają wazniejsze projekty w głowie… jak ,,Hala Widowiskowa,, czy niezbędne w życiu każdego mieszkańca ,,Strefy Relaxu,, dla dewiantów seksuapnych…

  • A co tam takiego złego na tej drodze, droga jak droga:)
   Może kierowcy coraz grzej jeźdżą? Kierunkowskazów już mało kto używa odpowiednio, a świateł większość w nowych samochodach nie ma pojęcia jak się włącza, a wystarczy mgła w dzień i co…? Wszystkie nowe auta bez świateł…. brak słów…. Zaraz powiecie że macie przecież dzienne i automat……. hahahahahahaha:):):):):)

 3. Pojazdów nie było dwa tak jak piszecie co sugeruje wyprzedzanie! tylko były 3! Osób było 5 A nie cztery! Prędkość że względu na warunki wcale nie była duża, zabrakło 1 metra i kierowca fiata by wyhamowal, reszta to nieszczęśliwy splot wydarzen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię