Wypadek w Baniosze! Pas w stronę Piaseczna zablokowany [AKTUALIZACJA]

3

GÓRA KALWARIA Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i lawety przewożącej dwa auta i motocykl doszło w Baniosze na DK 79

W tej chwili ruch prowadzony jest wahadłowo. Pas w stronę Piaseczna jest zablokowany. Na miejscu jest straż pożarna i karetka pogotowia.

godz.10.26

– W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – informuje asp. sztab. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Kierujący hondą włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa lawecie jadącej w kierunku Góry Kalwarii. Obaj kierowcy są trzeźwi. Sprawca kolizji zostanie ukarany mandatem – dodaje policjant. – W tej chwili na miejscu nie powinno już być utrudnień w ruchu.

AB

3 KOMENTARZE

  1. “– W zdarzeniu nikt nie ucierpiał ” – więc nie jest to WYPADEK tylko KOLIZJA. Przestańcie robić wielki dramat z każdej stłuczki. Ja wiem, że kliknięcia muszą się zgadzać, ale bez przesady…

  2. Faktycznie, czytając tekst od tyłu można tak pomyśleć. To dlaczego przyjechało tyle straży i karetka panie mundralo, Wypadniety,Wypadku? Skoro to tylko kolizja? Nie dajmy się zwariować. A skąd oni mają wiedzieć, że w finale nie będzie rannych? Grunt, że miałem info szybko podane i mogłem ominąć korek bokiem, zamiast w nim stać. Wszędzie te wyedukowane profesory. Czy wypadek, czy kolizja to ocenia chyba policja? A nie dziennikarze?

  3. Bardzo dobrze, że piszą. Osoby jadące w kierunku Piaseczna mogą wybrać wtedy inną drogę by uniknąć korka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię