Wypadek w Baniosze! Utrudnienia w ruchu

4

GÓRA KALWARIA/PIASECZNO Do wypadku z udziałem skody i citroena doszło na drodze krajowej 79 w Baniosze, przy stacji Orlen

Ze wstępnych ustaleń wynika, że skoda zmierzająca w stronę Góra Kalwarii uderzyła w tył jadącego przed nią citroena, którego kierowca zwolnił chcąc za stacją paliw skręcić w lewo. W tej chwili pas w stronę Góry jest zablokowany i ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, karetka i policja.

AB

WPI TAXI Piaseczno

4 KOMENTARZE

  1. trudne skrzyżowanie ze złamaną osią Często tam skręcam i pomimo wielu km za kółkiem , często z niepokojem bo manewr bywa z pogranicza …
    Już chyba czas na przepracowanie tego miejsca Wypadków za dużo

    • Tyle lat z dusza na ramieniu przejeżdżam przez to skrzyżowanie. W zeszłym roku w marcu miałam tam stłuczkę niestety z mojej winy. Mimo iż jechałam na wprost a wiadomo od strony poczty w Baniosze to skrzyżowanie jest przesunięte, koleś od strony stacji skręcał w lewo i był już całym samochodem na skrzyżowaniu, na szczęście uderzyłam w końcówkę samochodu z małą prędkością. Była godzina szczytu, nie przyszło mi do głowy, że on też ruszy. Ciągle są tam wypadki, a oni tylko stwierdzają ze reklamy usuną żeby była lepsza widoczność, kpiny.

  2. I znowu skrzyżowanie przy Orlenie? Tam musi dojść do strasznej tragedii żeby zarządca drogi coś z tym skrzyżowaniem zrobił. Ogólnie zajął się trasą Góra-Piaseczno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię