Wypadek w Henrykowie-Uroczu. Uderzony samochód dachował i ranił dwie osoby

9

PIASECZNO Doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Społecznej z Mokrą. Na miejscu jest straż pożarna, policja i karetka pogotowia. Droga w stronę Złotokłosu zablokowana.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Społecznej z ul. Mokrą. Prawdopodobnie seat wyjeżdżający z ul. Mokrej uderzył w toyotę. Ta dachowała i uderzyła w mitsubishi, które stało na poboczu i właśnie wsiadali do niego pasażerowie.
– Dwie osoby zostały poszkodowane – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Pierwsze wstępne badanie wykazało, że kierujący seatem może być pod wpływem alkoholu – dodaje policjant.

AB

Badanie krwi potwierdziło, że sprawca wypadku był w stanie nietrzeźwości – miał 0,5 promila.

9 KOMENTARZE

    • Oficjalnie już mowa,że był po alkoholu,więc sąd go czeka i wszelkie koszta musi zapłacić z własnej kieszeni.Ubezpieczenie wygasa,gdy jesteś pod wpływem substancji zakazanych.Rav do kasacji. To chyba 3 generacja,więc warte ok. 50 tys.+inne koszta.Moim zdaniem sprawca powinien naprawićteż chodnik.

  1. Ale ten z Mitsubishi tez mandat powinien dostac za nie udzielenie pomocy tylko powrot pod swoje auto i widac jak ze zlosci kopie auto czarne…skupiajac sie ze mu autko zniszczylo sie…biedak…

  2. 111d a gdzie ty widzisz że kopie w auto bo ja nic takiego nie widzę a po za tym ty w szoku po tym jak byś otarł się o śmierć też byś latał jakby nic? Byłeś w takiej sytuacji że wiesz jak zachowuję się czlowiek? Najpier myśl a później pisz lepiej ci wyjdzie.

    • Ten chłopak z Mitsubishi otarł się o śmierć , odskoczył w ostatniej chwili i to go uratowało i nie kopał w samochód który uderzył w jego auto tylko podbiegł zobaczyć co się stało z jego pasażerem który w tym czasie gdy te czarne auto uderzyło w samochód wsiadał z tyłu do samochodu i niestety nie zdążył uciec i naszczecie nic poważnego mu się nie stało

  3. W tamtym roku małolat który prowadził „MÓJ”!!! Samochód nie dostęp nawet mandatu policja nie chciała przyjąć zgłoszenia o przywłaszczeniu bo to jego ojciec miałbyc w posiadaniu kluczyków i samochodu. Młody chłopak do tej pory ma prawko !!! Jeśli sa tutaj właściciele uszkodzonych pojazdów z tamtego roku proszę o jakiś kontakt udało mi się złożyć zawiadomienie o próbie popełnieniu przestępstwa może jakiś zbiorowy pozew coś więcej wniesie bo on jest bez karny do tej pory !!!! Mi AC tez nie wypłaciło za mój pojazd jak i pewnie moje oc nie pokryło szkód poszkodowanych bo chłopak pod wpływem !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię