Wypadek w Krupiej Wólce. Trzy osoby zabrano do szpitala

5

PRAŻMÓW Do wypadku z udziałem suzuki i skody doszło na skrzyżowaniu w Krupiej Wólce.

W samochodach w sumie podróżowało 6 osób, trzy (w tym dwójka dzieci) zostały zabrane do szpitala. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i policja.
Starostwo powiatowe chce jeszcze w tym roku rozpocząć projektowanie ronda na skrzyżowaniu w Krupiej Wólce. Z inicjatywy starosty Ksawerego Guta radni zabezpieczyli pieniądze na projekty dwóch rond – w Krupiej Wólce i w Piskórce, gdzie również doszło do groźnego wypadku niespełna dwa miesiące temu.

AB

czytaj też:

Starosta zapowiada ronda na niebezpiecznych skrzyżowaniach

5 KOMENTARZE

  1. Nie wiem kto kieruje ruchem przy tym zdarzeniu ale pojęcia o tym chłop nie ma.
    Mógłby chociaż założyć jakąś kamizelkę odblaskową żeby być widocznym bo stoi cały na czarno oparty o samochód i tak macha tym lizakiem, że robi tylko jeszcze większe zamieszanie.

  2. No! Jak Glut się wziun za tę robotę to wyniki jakieś extra będą? Np. kwadratowe rondo z pierwszeństwem jadących z Konstancina(wiadomo gdzie Glut mieszka…).Zapamiętajcie proszęmoje słowa.

  3. Policja to powinna zrobić tam porządek z tymi wszystkimi, którzy parkują praktycznie przy samym skrzyżowaniu przy kurczakach, czy co tam teraz sprzedają. Ludzie jak by mogli to by samochodem do samego lokalu wjechali. A przez takie zastawianie skrzyżowania widoczność tam jest bardzo ograniczona. Aż dziw, że wypadków tam jest tak mało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię