Wypadek w Piskórce. Droga od strony Krupiej Wólki zablokowana

14

PRAŻMÓW Do wypadku doszło skrzyżowaniu w Piskórce. Dwie osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Głównej. Samochód dostawczy zderzył się z osobowym. Na miejscu jest straż pożarna i karetka pogotowia. Na pobliskim polu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Droga od strony Krupiej Wólki jest zablokowana.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku jest kierowca busa, który nie ustąpił pierwszeństwa – mówi asp. sztab. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Ucierpiał zarówno sprawca wypadku, jak i kierowca samochodu osobowego. Obaj zostali zabrani do szpitala. Kierowca busa został odtransportowany śmigłowcem.

14 KOMENTARZE

 1. Zróbcie coś z tym skrzyżowaniem, jakieś światła czy garby czy cokolwiek bo tam nie ma dnia żeby nie było wypadku. Przyjeżdżam tamtędy codziennie i zwalniam praktycznie do zera, mimo tego że mam pierwszeństwo.

  • Może tunela by zrobić? Ale nie ma gwarancji,że i tak górą nie pojadą bo czasu nie ma świateł włączenie do tunela…A jak już pojadą nim i nie włączą tych świateł podobnie jak kierunkowskazów na codzień,to chyba też może być BUM? Wniosek: szkoda kasy-może “zwinąć” asfalt trochę aby wolnie wymusić!

    • Kolizja – „Kolizja, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem są straty materialne (uszkodzenie pojazdu, płotu, urządzenia drogowego, bagażu, itp.) lub też jeden z uczestników doznał obrażeń ciała powodujących naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające poniżej 7 dni”.

     Wypadek – „Wypadek, to zdarzenie mające miejsce w ruchu lądowym, spowodowane poprzez nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w tym ruchu, którego skutkiem jest śmierć jednego z uczestników lub obrażenia ciała powodujące naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwające dłużej niż 7 dni”.

 2. anonim tedy nie jezdzi, więc czepia się słówek bo NA RAZIE go to nie dotyczy
  a prawda jest taka, że w łosiu gdzie nie ma potrzeby to garby są, w korytach też są (nawet ktoś swój prywatny garb zrobił), gdzie nijak się nie można rozpędzić a tu gdzie trzeba, to urzędnity tak z powiatu jak i z gminy SA BEZRADNI – może trzeba ich wymienić ??

 3. Ludzie o czym wy tu rozprawiacie? Wypadek, kolizja, jak zwał tak zwał, skrzyżowanie jest koszmarne tym bardziej że źle oznakowane. Do tego, byłem świadkiem, jak gość jadący z Piaseczna ustępował pierwszeństwa innemu z prawej strony. Potem pojedzie taki misio ciut szybciej i będzie miał przekonanie że ma faktycznie pierwszeństwo ale inny kierowca, znający zasady ruchu drogowego, nie ustąpi mu drogi i bum gotowe. Ludzi szkoda.

  • Czemu źle oznakowane? Ze zdjęć wynika, że na ul. Głównej są znaki D-1, a na Słonecznej-Jagodowej znaki B-20. Teraz ich tam nie ma czy jak? Bo jeżeli nadal są, no to chyba jaśniej się już chyba nie da oznakować.

 4. Nie mogę zrozumieć czemu non stop są tam wypadki. Co jest tam niby źle oznakowane? Znaki są z każdej strony, jasne, czytelne. Wystarczy się do nich stosować, chociaż przyznam że sam mając tam pierwszeństwo zawsze zwalniam właśnie ze względu na ciągłe dzwony i wymuszanie pierwszeństwa przez osoby jadące drogą podporządkowaną.

 5. nawet mini rondo pewnie poprawiłoby sytuację, bo najgorzej jest jak są dwie takie same wiejskie drogi,a któraś z nich traktowana jest jako ta “ważniejsza”. a zrobić skrzyżowanie równorzędne i kropka, wszyscy z prawej mają pierwszeństwo i już. a zapieprzanie powyżej 70 to domena miejscowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię