Wypadek w Żabieńcu! Droga 79 całkowicie zablokowana [AKTUALIZACJA]

22

PIASECZNO Doszło do wypadku z udziałem lexusa i ciężarowego mercedesa. Jedna osoba w samochodzie osobowym jest zakleszczona. Na miejscu policja, karetka pogotowia, trzy zastępy straży pożarnej

Droga krajowa nr 79 w tej chwili jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Kierowcy jadący z stronę Góry Kalwarii mogą omijać miejsce wypadku przez Żabieniec. Nie wiemy jak długo potrwają utrudnienia. Strażacy próbują wyciągnąć z lexusa poszkodowanego kierowcę.

godz. 14.44 

Droga wciąż jest zamknięta, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy ruch może być wstrzymany jeszcze przez dwie godziny. Poszkodowany kierowca lexusa został zabrany do szpitala.

AB

22 KOMENTARZE

 1. To nie wina drogowców tylko brawury i braku wyobraźni (tej dobrej). Kawałek prostej drogi i noga opada na gaz bez patrzenia na prędkość i linie na drodze-trzeba wyprzedzać, a przecież znak stoi jak wół i jest widoczny-teren zabudowany. Takie szkody nie powstają przy 50km/h.

  • Dokładie. Ciężarówka jest z firmy “metalowej” z Mińska,więc wyjeżdzała z posesji innej firmy “metalowej” tam się znajdującej. Gra będzie o współwinie. Dla mnie w tym przypadku winny jest ten który przekracza ciągłą i ignoruje znak A6b czyli skrzyżowanie,gdzie wyprzedzać nie wolno! Robicie tak? Ja nie bo widziałem trochę trupów na drodze i tej też np. przy moście Jeziorki 2ch chłopaków

  • Nie bądź taki hop do przodu bo z tyłu ci zabraknie, a w gratisie szczurzej mordy dostaniesz do czego pewnie nie masz już daleko, gdyż z treści wypowiedzi jasno wynika, że nie masz zielonego pojęcia o tym idiotyzmie zwanym Rozporządzeniem 679/2016. Ale jak chcesz się ośmieszać… pajaców ci u nas dostatek zwłaszcza w sejmie i parlamencie więc bardziej się wysil i postaraj bo masz poważną konkurencję 😛

  • Bo to pokolenie,które zna,ale tylko swoje prawa,a nie obowiązki i zasady np.na drodze…Czyli ROSZCZENIOWE pokolenie(wychowane na chipsach)

 2. do eeeee. Jak parkujesz przed Biedronką to zdejmujesz tablice rejestracyjne ze swojego golfa żeby nie były widoczne ? Po znajomości tematu widzę, że możesz udzielać bezpłatnych porad prawnych w biurze poselskim pis.

  • Jak wiem że ty jak chcesz swoją asterkę zatankować to najpierw jedziesz do biedry żeby “pożyczyć ” tablice to zabieram ze sfojego gulfa swoje dla bezpieczeństwa chlopczyku z onr

 3. wprost do twojego domu. a najśmieszniejsze jest to że dodaję komentarz, nie widać go, co jakiś czas odświeRZam, a jak się pojawia to od razu z odpowiedzią ha ha ha to mnie rozbawia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię