Wypadek z udziałem motocyklisty

1

PIASECZNO Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło u zbiegu ulicy Chyliczkowskiej z ul. Markowskiego

– Poszkodowany został motocyklista, najpierw trafił pod opiekę strażaków, a następnie został przekazany ratownikom medycznym – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.


Motocyklista został zabrany do szpitala. Ruch z ulicy Chyliczkowskiej od strony Konstancina-Jeziorny kierowany jest ulicą Markowskiego, autobusy przepuszczane są wahadłowo. Ruch w stronę Konstancina-Jeziorny obywa się normalnie. Na miejscu wciąż jest policja i jeden zastęp straży pożarnej.

1 KOMENTARZ

  1. Jakieś pechowe to skrzyżowanie dla motocyklistów. Poprzednik niestety stracił życie podczas wyprzedzania furgonetki skręcającej w lewo z Chyliczkowskiej (podobno strzałka szybkościomierza pozostała na 140, do dzisiaj stoi tu krzyż), teraz raczej samochód nie ustąpił pierwszeństwa tylko dlaczego nowe ogrodzenie zostało wywalone (czyżby nie zostało jeszcze przymocowane ?) bo raczej gdyby je wywalił motocyklista swoim ciałem to nie zostałby zabrany do szpitala. Może jednak należy w mieście jechać 5o km/h to wtedy szpital pewnie nie byłby potrzebny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię