Wypadek z udziałem quada

7

PIASECZNO Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i quada doszło na ul. Głównej w pobliżu skrzyżowania z ul. Północną. Na miejscu jest już straż pożarna i karetka pogotowia

WPI TAXI Piaseczno

7 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że nikomu podróżującemu samochodem nic się nie stało, a tych wariatów z quadów powinni pozamykać. Jeżdżą jak chcą i ciągle wymuszają pierwszeństwo.

  2. Te kobieto ty jeździsz jagbys prawko za buraki na Różyckim kupiła motocyklista jest bardziej skupiony na jeździe niż ty ba o za kierownicą a najwięcej wypadków robią kierowcy aut bo nie patrzą w lusterka jedziesz popatrz dwa razy w lusterko i niewypisuj takich wypocin….

  3. Faktycznie Basia to jakiś chory typ człowieka. Z góry założyła i osądziła na podstawie dwóch zdań artykułu. Może Basia głosuje na PIS bo prezes tez z góry założył ze każdy przedsiębiorca to złodziej i oszust.

  4. Sorry, Winnetou! Powinienem się wstydzić, ale jakoś nie bardzo udaje mi się żałować poszkodowanego kierowcy quada, czy równie głośno ryczącego motocykla. Te pojazdy nigdy nie powinny być dopouszczone do ruchu na drogach publicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię