Wypadek zakończył się tragedią

5

PIASECZNO Niestety zmarł kierowca hondy civic, która rano uderzyła w koparkę na drodze 722 w Bogatkach.

Młody, 27-letni mężczyzna nie miał żadnych widocznych obrażeń. – Wydawało się, że nic mu nie jest – mówi jeden ze świadków. – Był trochę blady i przygaszony. Nawet jeden z policjantów zapytał czy dobrze się czuje, a on odpowiedział, że wszystko w porządku poza tym, że przeżył duży stres.
Jak ustaliliśmy mężczyzna podjechał lawetą do Piaseczna, skąd przesiadł się do taksówki i wrócił do domu. Nikt nie podejrzewał, że jego stan jest aż tak zły. Po powrocie do domu młody kierowca zmarł.
Policja szuka świadków wypadków. Wszyscy, którzy widzieli jak doszło do zdarzenia, którego skutek okazał się tak tragiczny proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji pod numerem: (22) 60 45 213.

Adam Braciszewski

czytaj też:

WPI TAXI Piaseczno

5 KOMENTARZE

  1. Po takim wypadku powinny byc przeprowadzone badania by sprawdzić czy nie ma jakichś wewnętrznch obrażeń, Kierowca byl w szoku nie myslał trzeźwo, uważam, ze to błąd policji, która powinna była zawiadomić ketkę lub zawiezc mezczyzne do szpitala. Bezsensowna śmierć, być może udałoby się jej zapobiedz…

  2. Jak to możliwe że po takim wypadku na miejsce nie została wezwana karetka ?!
    Droga zablokowana na kilka godzin a kierujący jedzie sobie lawetą do Piaseczna i taksówka do domu.
    Jak można było puścić człowieka bez wykonania choćby rtg? Przecież był w szoku…

  3. Była karetka… widziałam, bo przejeżdżałam. Dziwi mnie fakt, że nie został zabrany na badania. Czy to możliwe, że mógł odmówić? Przecież wiadomo, że był w szoku i nie czuł bólu… W takich przypadkach nie powinno być możliwości odmowy przewiezienia do szpitala. Przewrócił przecież kilkutonową koparkę! Szkoda chłopaka. [*]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię