Wypadł z drogi i uderzył w słup. Ruch wahadłowy [AKTUALIZACJA]

0

GÓRA KALWARIA W Moczydłowie na drodze wojewódzkiej 724 samochód dostawczy wypadł z jezdni i uderzył w słup

Potrącił pieszego – zaalarmował nas jeden z Czytelników. Na szczęście to dramatyczne doniesienie się nie potwierdziło.
Ze zgłoszenia rzeczywiście wynikało, że mógł zostać potrącony pieszy – tłumaczy mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Na miejscu jednak okazało się, że to jedna z trzech osób, które podróżowały samochodem wysiadła i została potraktowana przez zgłaszającego jako poszkodowany przechodzień.
Na miejscu jest karetka, policja i trzy zastępy straży pożarnej. W tej chwili na drodze wojewódzkiej 724 w Moczydłowie na wysokości numeru 31 odbywa się ruch wahadłowy. Jak ustaliliśmy biorący udział w wypadku nie doznali obrażeń, które by wymagały przewiezienia do szpitala.

godz. 17.00

Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca zasnął podczas prowadzenia auta – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.Jest duszno i gorąco, a to może wpłynąć na niedyspozycję kierowcy i doprowadzić do tragedii – przestrzega policjant i apeluje byśmy mierzyli siły na zamiary i robili postoje gdy poczujemy zmęczenie czy senność. 

Adam Braciszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię