Wyróżniono Warsztat Terapii Zajęciowej

0

PIASECZNO/GÓRA KALWARIA W grudniu wręczono wyróżnienia w konkursie „Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 2020”, które przyznawane są co roku przez samorząd województwa mazowieckiego. Wśród docenionych znalazł się również przedstawiciel powiatu piaseczyńskiego

Do grona laureatów konkursu aspirują wyróżniające się w lokalnym środowisku podmioty ekonomii społecznej oraz osoby i instytucje z otoczenia ekonomii społecznej wspierające oraz zaangażowane w rozwój i propagowanie tej formy przedsiębiorczości na Mazowszu.
W tegorocznej, piątej edycji kapituła konkursu przyznała wyróżnienia 15 laureatom, a wśród nich znalazł się Warsztat Terapii Zajęciowej Piaseczno/Góra Kalwaria, który otrzymał wyróżnienie w kategorii „Reintegracja”. W imieniu WTZ nagrodę odebrał jego kierownik i jednocześnie prezes Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej Łukasz Owczarek.
Dziękuję serdecznie za wasz wkład pracy – zwrócił się do osób zaangażowanych w działalność WTZ. – Tworzymy wyjątkowy ośrodek. Mam nadzieję, że w tym trudny roku choć na chwilę zapomnimy o problemach. Gratulacje dla naszego zespołu!

Tyl./fot. Mazowiecka Ekonomia Społeczna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię