Wyrwał portfel i uciekł. Długo nie nacieszył się wolnością

0

TARCZYN Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali 38-letniego obywatela Słowacji podejrzewanego o dokonanie kradzieży zuchwałej. Do zdarzenia doszło na stacji paliw w Tarczynie.

Przed kilkoma dniami na stacji paliw w Tarczynie doszło do niecodziennej kradzieży. Do kierowcy, mieszkańca Radomia tankującego swój pojazd podszedł mężczyzna i zaproponował kupno perfum w „atrakcyjnej” cenie. Gdy spotkał się z odmową, sprzedawca wyrwał mu z rąk portfel z zawartością ponad 3 500 złotych i zbiegł.
Działania przeprowadzone przez funkcjonariuszy z komisariatu w Tarczynie doprowadziły do zatrzymania 38-letniego mężczyzny, obywatela Słowacji.

Z policyjnych ustaleń wynika, że może on mieć także związek z innymi podobnymi przestępstwami nie tylko na terenie powiatu piaseczyńskiego.
Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu dokonania kradzieży zuchwałej – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Złożony został wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd w Grójcu się przychylił. Mężczyzna trafił już do jednego z aresztów śledczych. Przestępstwo dokonania kradzieży zuchwałej zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię