BB

PIASECZNO Choć zima w tym roku nie daje nam się wyjątkowo we znaki to i tak przerosła możliwość służb zajmujących się utrzymywaniem chodników. Kilka dni temu mieszkanka Piaseczna wyrżnęła spektakularnego orła na chodniku przy przystanku autobusowym


Na przystanku autobusowym Szkolna 01 zatrzymują się autobusy linii 710, N 83 oraz L. Słonecznym popołudniem kilka dni temu wśród oczekujących osób znalazła się elegancko ubrana kobieta w średnim wieku. Zerknęła na rozkład jazdy, wyjęła telefon komórkowy by sprawdzić godzinę i robiąc kilka kroków do tyłu niespodziewanie się potknęła. To był spektakularny orzeł. Jeden z takich upadków na widok których nikomu nie jest do śmiechu, a włos staje dęba.

Twardy zbrylony śnieg tworzy na chodniku niebezpieczną przeszkodę

– Kobiecie spadł czapka, rzeczy wysypały się z torebki, a i zapewne potłukła się boleśnie – opowiada nam świadek wypadku. – Wszystko przez nieodśnieżony chodnik. A przecież śnieg w Piasecznie nie padał już od dawna.

Rzeczywiście na chodniku przy przystanku zalega zbrylony twardy śnieg, o który można się potknąć jak o krawężnik.

– Może to próg zwalniający dla przechodniów? – ironizuje mężczyzna. – Wcale się nie zdziwię jak wkrótce ktoś przez nieuwagę złamie w tym miejscu nogę. I wtedy co? Gmina zapłaci odszkodowanie? A jak gmina to wiadomo – jak w „Rejsie” – „Pan płaci… Pani płaci… My płacimy…”

WPI TAXI Piaseczno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię