Wyrzucił przez okno telewizor i zaatakował policjantów

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który prz balkon wynajmowanego mieszkania wyrzucał wyposażenie, w tym także telewizor. Zaatakował również przybyłych na miejsce policjantów. Szybko został obezwładniony i zakuty w kajdanki.

Do nietypowej interwencji doszło w jednym z bloków w centrum Konstancina-Jeziorny. Policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańców domu, że z jednego z balkonów ktoś wyrzuca przedmioty. Wśród nich znalazł się telewizor.
Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce początkowo próbowali uspokoić mężczyznę, ale ten nie dość, że nie zastosował się do poleceń mundurowych to jeszcze ich zaatakował. Szybko został obezwładniony, a na jego rękach znalazły się policyjne kajdanki.
Okazało się, że 34-latek nie wyrzucał z mieszkania swoich rzeczy. Należały one do mieszkańca Trójmiasta, który wynajmował konstancińskie mieszkanie.
Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi. Zostały mu przedstawione zarzuty za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię