GÓRA KALWARIA Dziś, tuż po godz. 3 w nocy, przed sklepem przy ul. Pijarskiej 63 doszło do eksplozji, która dokumentnie rozerwała wolnostojący bankomat. Policja nie podaje, jaką kwotę skradli sprawcy


To pierwszy taki przypadek w Górze Kalwarii, przez kilka ostatnich miesięcy nie doszło również do kradzieży pieniędzy z bankomatu w powiecie piaseczyńskim. Zgodnie z ustaleniami policji, około godz. 3 nastąpiła wywołana przez złodziejów eksplozja urządzenia, po której skradli oni z wnętrza kasetkę z pieniędzmi.

– Nie podajemy informacji, jaka kwota była wewnątrz – ucina temat kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Nocnym złodziejom nie brakowało bezczelności. Smaczku sprawie dodaje fakt, że komisariat policji mieści się tuż za rogiem, a bankomat stał przy głównej ulicy, naprzeciwko okien osiedla „Pijarska”.

– Na miejscu pracuje zespół policjantów, sprawdzają czy wydarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Niezależnie od tego poszukujemy naocznych świadków. Każdy jest dla nas ważny – mówi kom. Sawicki.

Kiedy policja zakończyła swoje czynności, około godz. 8. zniszczone urządzenie zostało dokładanie zasłonięte, a jego pilnowaniem zajęli się ochroniarze.

11 KOMENTARZE

 1. W górze kalwarii staje się coraz bardziej niebezpieczne. Władza nic nie robi w kierunku poprawy bezpieczeństwa. !
  Tak dalej być nie może!

 2. Co tu się dzieje? Wysadzają bankomaty? Zabijają ludzi pod sklepem? To zaczyna się robić chore !!
  Strach wyjść na ulicę po zmroku.

  Niech nasza władza weźmie się w końcu za tych zwyrodnialców !!

 3. Maczeta, noże teraz jeszcze bankomat po prostu rewelacja a wszystko działo się w ostatnim czasie jeszcze nie dawno przecież pobicie było małżeństwa…. Rewelacja coraz bardziej bezpiecznie

 4. Lili A co się dziwic pospólstwu ,kiedy pijani radni wywijają po pijanemu .powodując wypadki ,robią najgorsze świństwa i brudy i nikt ich z tego nie rozlicza a wręcz przeciwnie ukrywa się nawet ich inicjały,chociaż są osobami publicznymi .No cóż jaki pan taki kram .

 5. Milicja spała wilą pijaczków na rowerach łapać i statystyki podbijać a takie żeczy to ich przerastają wysadzają bankomaty pod nosem milicji uważajcie nie roby bo wam komisariat spod nosa ukradną ..

 6. Policja w górze przekupiona to i nic nie robią nie patrolują oni o wszystkim wiedzą dlatego nie wychylają ogonów śmiech na sali może i się podzielili z policją łupem z bankomatu Gangsterska Góra Kalwaria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię