Wysadzili w powietrze bankomat. W okolicy aż zatrzęsły się szyby…

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Dziś w nocy w budynku usługowym przy ul. Pułaskiego 20F wysadzono bankomat Euronetu. Urządzenie zostało kompletnie zniszczone. Z naszych informacji wynika, że skradziono z niego kasetki z pieniędzmi. Nie wiadomo na razie ile gotówki było w bankomacie


Usłyszałam przeraźliwy huk, aż zerwałam się z łóżka – relacjonuje pani Zofia, mieszkanka pobliskiego budynku. Policja informuje, że zgłoszenie dotyczące „rozprucia” bankomatu wpłynęło do oficera dyżurnego o godz. 2.40. Na miejsce od razu udało się kilka zespołów funkcjonariuszy, technik kryminalistyki, który zabezpieczył liczne ślady oraz dwa psy tropiące.

Od początku prowadziliśmy intensywne czynności mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców tego przestępstwa – potwierdza mł. asp. Wioletta Domagała, zastępca rzecznika KPP Piaseczno. – Do tej pory nikogo nie zatrzymano, działania odbywają się pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piasecznie.

Z naszych informacji wynika, że na skutek eksplozji nikt nie ucierpiał. Doszło natomiast do zniszczeń w samym budynku. Jest to już kolejny bankomat wysadzony na naszym terenie. Wcześniej do podobnych zdarzeń doszło m.im. w Zalesiu Górnym, Gołkowie i Lesznowoli.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię