Wystarczyła chwila by zniknęło 16 telefonów komórkowych

0

PIASECZNO Kryminalni z Piaseczna zatrzymali mężczyznę, który z jednego z supermarketów skradł 16 markowych telefonów o wartości niemal 19 tysięcy złotych. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego ustalili, iż zatrzymany 32-latek jest również odpowiedzialny za inną kradzież.

Do jednego z supermarketów przyszła dostawa markowych telefonów komórkowych. W czasie gdy pracownicy układali towar na sklepowych półkach, mężczyzna zabrał jedno z pudeł, w którym znajdowało się 16 telefonów komórkowymi i uciekł. Jego łupem padł towar o wartości niemal 19 tysięcy złotych.

Śledczy z Piaseczna zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia, dzięki któremu ustalono wizerunek sprawcy. Przed dwoma dniami kryminalni zauważyli na jednej z ulic powiatu osobę odpowiadającą rysopisowi mężczyzny. 32-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

CZYTAJ TAKŻE:  Planowane wyłączenia prądu

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego w czasie zbierania materiału dowodowego ustalili, że zatrzymany mężczyzna jest również odpowiedzialny za inną kradzież. 32-latek kilka dni temu wszedł do jednego z domów w gminie Piaseczno, a następie ukradł właścicielce torebkę w której znajdowały się jej dokumenty, karty bankomatowe oraz pieniądze w kwocie 1000 złotych.

Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej. Za przestępstwo kradzieży grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię