Wystartował Józefest. Dziś Püdelsi, a za tydzień Czesław Mozil

0

PIASECZNO W piknikowej, choć nieco deszczowej aurze został zainaugurowany Józefest – nowa impreza kulturalna w Józefosławiu.

W zeszły piątek na scenie plenerowej Klubu Kultury w Józefosławiu przy ulicy Julianowskiej 67A wystąpił, prezentując akustyczne rockowe covery, zespół Mood Breakers Acoustic Band, a w tym samym miejscu w niedzielę można było obejrzeć spektakl dla dzieci „Śmieciowy zawrót głowy”.
Z uwagi na obostrzenia związane z Covid-19 Centrum Kultury w Piasecznie postanowiło wyjść na scenę w plenerze z koncertami dla dorosłych i spektaklami teatralnymi dla dzieci. Pomysłodawcą „Józefest” jest Maciek Dłużniewski z Klubu Kultury w Józefosławiu, odpowiedzialny za imprezy i większe wydarzenia kulturalne.
– Imprezy w plenerze zapoczątkował Klub Filmowy Rewers pod Chmurką i dzięki temu coraz więcej osób zaczyna identyfikować zielony skwer przy Klubie Kultury z kulturalną zieloną sceną w Józefosławiu – mówi Katarzyna Krzyszkowska-Sut, radna gminy Piaseczno. – Bardzo się cieszę, że udaje nam się rozkręcać kulturalnie Józefosław. Ten wrzesień, chociaż kapryśny pogodowo, mam nadzieję, że będzie wyjątkowy!
Dziś o godz. o 20 wystąpi zespół Püdelsi – rockowa grupa powstała w 1985 roku w Krakowie, a w przyszłą sobotą Czesław Mozil

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię