Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Piasecznie

0

W weekend 14 i 15 stycznia 2017 w Piasecznie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, organizowana przez Międzynarodowy Klub Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych.


Patronat nad wystawą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. W trakcie wystawy każdy zwiedzający będzie miał możliwość porozmawiania z hodowcami wielu ciekawych ras, zrobienia pamiątkowych fotografii i obejrzenia konkursów o nazwie WCF RING osobno dla kotów dorosłych, kociąt i kastratów.

Dodatkową tegoroczną atrakcją będzie Fency Dress Show – czyli prezentacja przebrań uczestników wystawy wraz z przebraniami kotów.

Na zakończenie wystawy w niedzielę odbędzie się konkurs dla najpiękniejszych kotów tzw. Best in Show. W ciągu całego dnia zaproszeni sędziowie ocenią wszystkie obecne zwierzęta, a na zakończenie, właśnie w trakcie konkursu Best In Show zostaną one dodatkowo zweryfikowane i wybrany zostanie najpiękniejszy ze wszystkich kotów. Kot ten uzyska tytuł Best of Best. Jest to bardzo widowiskowe wydarzenie, często okraszone krótkimi informacjami na temat prezentowanych ras. W trakcie tego konkursu zapraszamy zwiedzających do wspierania i nagradzania gromkimi brawami naszych piękności.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Wybrany zostanie również Kot Publiczności. Liczymy na Państwa głosy podczas zwiedzania wystawy. Puchar dla Kota Publiczności funduje Burmistrz Zdzisław Lis.

Wystawę kotów będzie można oglądać 14 i 15 stycznia 2017 r. w godzinach od 10 do 17 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie, przy ul. Sikorskiego 20.

Ceny biletów to: ulgowy – 3 zł, normalny – 6 zł. Dla posiadaczy „Karty Dużej Rodziny” bilet kosztuje 1 zł.

Serdecznie zapraszamy!

piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię