Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Piasecznie

0

W weekend 14 i 15 stycznia 2017 w Piasecznie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, organizowana przez Międzynarodowy Klub Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych.


Patronat nad wystawą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. W trakcie wystawy każdy zwiedzający będzie miał możliwość porozmawiania z hodowcami wielu ciekawych ras, zrobienia pamiątkowych fotografii i obejrzenia konkursów o nazwie WCF RING osobno dla kotów dorosłych, kociąt i kastratów.

Dodatkową tegoroczną atrakcją będzie Fency Dress Show – czyli prezentacja przebrań uczestników wystawy wraz z przebraniami kotów.

Na zakończenie wystawy w niedzielę odbędzie się konkurs dla najpiękniejszych kotów tzw. Best in Show. W ciągu całego dnia zaproszeni sędziowie ocenią wszystkie obecne zwierzęta, a na zakończenie, właśnie w trakcie konkursu Best In Show zostaną one dodatkowo zweryfikowane i wybrany zostanie najpiękniejszy ze wszystkich kotów. Kot ten uzyska tytuł Best of Best. Jest to bardzo widowiskowe wydarzenie, często okraszone krótkimi informacjami na temat prezentowanych ras. W trakcie tego konkursu zapraszamy zwiedzających do wspierania i nagradzania gromkimi brawami naszych piękności.

Wybrany zostanie również Kot Publiczności. Liczymy na Państwa głosy podczas zwiedzania wystawy. Puchar dla Kota Publiczności funduje Burmistrz Zdzisław Lis.

Wystawę kotów będzie można oglądać 14 i 15 stycznia 2017 r. w godzinach od 10 do 17 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie, przy ul. Sikorskiego 20.

Ceny biletów to: ulgowy – 3 zł, normalny – 6 zł. Dla posiadaczy „Karty Dużej Rodziny” bilet kosztuje 1 zł.

Serdecznie zapraszamy!

piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię