Wystawa psów rasowych

1

PIASECZNO W Piasecznie powstał niedawno nowy Oddział Związku Kynologicznego, organizacji zrzeszającej hodowców i pasjonatów psów rasowych. Piaseczyński oddział rozpoczął swoją działalność od organizacji I Krajowej Wystawy Psów Rasowych, która odbędzie się już jutro w hali toru kolarskiego Arena w Pruszkowie przy ul. Andrzeja 1

Ta wystawa to świetna okazja, aby miłośnicy psów rasowych, a także wszyscy, który marzą o psie, ale nie podjęli jeszcze decyzji mogli obejrzeć ponad 190 ras czworonogów, porozmawiać z ich właścicielami i hodowcami oraz przekonać się jaki zwierzak będzie dla nich najlepszy – zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru, usposobienia i naturalnych predyspozycji.

Ponad 1500 zgłoszonych na wystawę psów daje możliwość poznania ras, których na co dzień nie widujemy tak często na naszych ulicach, a także obejrzenia ich wybitnych przedstawicieli.

Obserwacja przygotowań do oceny w ringach – szczególnie ras długowłosych, może też zaciekawić i pokazać zaangażowanie z jakim wystawcy poświęcają się przygotowaniu pupili do konkursu piękności.

Wszystkich zainteresowanych psami rasowymi Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Piasecznie, serdecznie zaprasza do swojej siedziby przy ul. Pod Bateriami 23a w godzinach otwarcia. W określonych dniach można tam spotkać hodowców i sędziów kynologicznych różnych ras, a także otrzymać fachowe informacje.

AB

Z planem imprezy można się zapoznać tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Kto pragnie prawdziwego przyjaciela mieć i być nim jednocześnie, niech przygarnie psiaka bez domu, za to po trudnych przejściach, jakie zgotowali mu tzw.ludzie. Bo Ludzie prawdziwi, przez duże L są empatyczni i odpowiedzialni, nie skrzywdzą i nie porzucą. I takich niech spotka wszystko co najlepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię