Wyszedł ze śmieciarki i potrącił go samochód. Mężczyznę w stanie ciężkim zabrano do szpitala

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Bmw jadące w stronę Góry Kalwarii drogą wojewódzką 724 w miejscowości Turowice potrąciło pracownika firmy odbierającej odpady z posesji.

Samochód mijając śmieciarkę uderzył w mężczyznę, który wyszedł na ulicę. Poszkodowanego w stanie ciężkim zabrała karetka pogotowia. Na miejscu jest policja. Ruch puszczany jest wahadłowo
– Bmw prowadził 27-letni mężczyzna, badania potwierdziły, że był trzeźwy – informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie i apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności ze względu na jesienną aurę, która sprawia że warunki na drogach ulegają pogorszeniu.

Przeżyj na drodze

Od 1 lipca do 16 października na naszych drogach doszło do 24 wypadków, a śmierć poniosło w nich aż 6 osób. 25 osób zostało rannych. Do 30 listopada, potrwają policyjne działania pod nazwą „Przeżyj na drodze” prowadzone na terenie powiatu piaseczyńskiego. Ich celem jest przeciwdziałanie wypadkom drogowym ze skutkiem śmiertelnym. Podjęte przez policjantów z wydziału ruchu drogowego działania mają zapobiec i przeciwdziałać wypadkom drogowym. Jednym z elementów prowadzonej akcji jest represyjne stosowanie prawa wobec kierowców i rowerzystów popełniających wykroczenia drogowe.
Nasilone zostały już kontrole, które dotyczyć będą także pieszych ze szczególnym uwzględnieniem osób nieprzestrzegających obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym, a także niestosujących się do sygnalizacji świetlnej.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię