Wziął maszynkę do golenia, ale „zapomniał” udać się do kasy

0

PIASECZNO 34-latek został przyłapany na kradzieży w jednej z drogerii na terenie Piaseczna. Szybko okazało się, że mężczyzna już wcześniej miał problemy z prawem

Oficer dyżurny piaseczyńskiej komendy otrzymał informację o kradzieży sklepowej, która miała miejsce na terenie gminy Piaseczno. Na miejsce skierowany został lokalny patrol. Jak wynikało z relacji pracowników, mężczyzna wziął ze sklepowej półki maszynkę do golenia o wartości około 200 złotych, a następnie jak gdyby nigdy nic udał się do wyjścia przekraczając linię kas, bez zamiaru uregulowania należności za towar. 34-latek został jednak ujęty, a następnie przekazany piaseczyńskim policjantom.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie, okazało się, że obecna kradzież nie jest jedyną, którą na swoim koncie miał zatrzymany mężczyzna. Mężczyzny poszukiwali również policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Na ich terenie 34-latek również ukradł maszynki do golenia, jednak wartość skradzionego towaru była nieco wyższa i wynosiła ponad 800 złotych.

Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut karny, a następnie został przekazany funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Białej-Podlaskiej.

 

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię