Wzruszenie i łzy. W tym teledysku po raz ostatni widzimy Pawła Królikowskiego. Posłuchajcie tej pięknej piosenki

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W połowie lutego odbyła się premiera teledysku Artyści dla Skolimowa – „Jest taki dom”. Piosenka powstała z myślą o Domu Aktora w Skolimowie i jego mieszkańcach. W projekcie udział wzięło wielu wspaniałych artystów.

Utwór skomponował Marcin Nierubiec, który tworzył m.in. dla Maryli Rodowicz, Krzysztofa Krawczyka, Michała Bajora, Bohdana Łazuki i wielu innych. Słowa napisał Marek Dutkiewicz twórca takich przebojów jak m.in. „Dmuchawce, latawce wiatr” Urszuli, czy „Jolka, Jolka pamiętasz” Budki Suflera
W nagraniu wzięło udział wiele wybitnych gwiazd, między innymi Paweł Królikowski z żoną Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Był to jeden z ostatnich projektów aktora, o którego odejściu dowiedzieliśmy się w czwartek 27 lutego.


W piosence i teledysku udział wzięli również: Daniel Olbrychski, Wiktor Zborowski, Olga Bończyk, Piotr Machalica, Joanna Dark,  Joanna Kurowska, Małgorzata Kożuchowska, Krystyna Tkacz, Elżbieta Panas, Mariusz Wawrzyńczyk, Marcel Sabat, Marcin Nierubiec, Alexandra Linda, Marlena Miarczyńska, Ryszarda Gozdowska, Artur Gotz, Dawid Ludkiewicz oraz inni.
Teledysk wyreżyserował Dominik Wójcik. Zdjęcia: Filip Żubowski. Producentem klipu jest Lidia Popiel (Warszawska Szkoła Filmowa).

 

Piosenka powstała specjalnie z myślą o Domu Artystów Weteranów w Skolimowie i jego mieszkańcach. Aby zachęcić do przekazania 1 % swojego podatku i wsparcia potrzeb Domu Artystów Weteranów w Skolimowie.

Fundacja Artystów Weteranów Scen Polskich Al. Ujazdowskie 45 00-536 Warszawa
Numer konta bankowego: PKO B.P. 90 1020 1156 0000 7902 0054 6978

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię