PIASECZNO Auto Koło Centrum serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sportu samochodowego do udziału w KJS – ogólnodostępnej imprezie samochodowej „XIV RALLY PIASECZNO”, która odbędzie się w dniach 8–9 czerwca

Program Imprezy rozplanowany na dwa dni przedstawia się następująco:

8 czerwca (sobota), 1 sekcja: Piaseczno
Targowisko miejskie, ul. Nadarzyńska. Godz. 10.00 start do imprezy

Na około 40 kilometrowej trasie na w obrębie Piaseczna, Lesznowoli i okolic rozegranych zostanie 9 prób sportowych, o mx. dopuszczalnych długościach, łatwych w nawigacji, szybkich zarazem technicznych, rozgrywanych na zamkniętych placach, o zmiennej nawierzchni (asfalt, beton, bruk) i różnorodnej charakterystyce, poprzedzonych punktami kontroli czasu.

W Lesznowoli na terenie toru, przy ul. Osiedlowej 2a w Mysiadle tradycyjnie odbędą się 3 próby, gdzie Załogi będą walczyć o „SUPER PRÓBĘ” WÓJT GMINY LESZNOWOLA. oraz PUCHAR STATOSTY PIASECZYŃSKIEGO.

9 czerwca (niedziela), 2 sekcja: Piaseczno
W godzinach 11.00-16.00, W centrum miasta, przy ul. Józefa Sierakowskiego,
na wyłączonym z ruchu parkingu rozegrana zostanie widowiskowa „Super Próba” poprzedzona paradą (przejazd kolumny samochodów po wyznaczonych ulicach miasta) zaproszonych Gości i Uczestników w eskorcie policji, zakończona złożeniem wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniająca marsz. Józefa Piłsudskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię