Z ostatniej chwili! Wzrasta liczba zarażonych na terenie powiatu piaseczyńskiego

2

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piasecznie z dnia 26.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu piaseczyńskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 26.03.2020 r.

liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym:379
liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 322
liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 0
liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 13 (wzrost o 1 w ciągu ostatniej doby – przyp. red)

2 KOMENTARZE

  1. Tytuł mówi, że to co tu piszecie jest aktualne. Z 26 marca to jest według was aktualne? Czemu ta wasza strona jest taka błaganiarska? Wprowadzacie ludzi w błąd!!! Już wam to mówiłam, ale najwyraźniej macie w dudzie opinie czytelniczki.

  2. Dlaczego na waszej stronie jest kilka artykułów o tych samych tytułach i opatrzonych nawet taką samą grafiką? Każdy z tych tytułów sugeruje, że są tam aktualne wiadomości o koronawirusie a po wejściu tam okazuje się, że to jakieś stare i nieaktualne teksty. Jako gazeta informacyjna nie spełniacie dobrze swojej roli w tej kwestii. Natomiast informowanie o usługach i sklepach idzie wam znakomicie. Może zmieńcie swój profil z portalu informacyjnego na zwykłą tablicę ogłoszeń i wtedy będzie wiadomo, że u was NIC nie ma?

    Inga Kurka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię