Z ostatniej chwili! Wzrasta liczba zarażonych na terenie powiatu piaseczyńskiego

2

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piasecznie z dnia 28-03-2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu piaseczyńskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 28.03.2020r.

Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 373 / (24)
Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 399/(1)
Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 0 /(0)
Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 15 / (1)
liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 0 / (0)
liczba zgonów powiązanych z COVID-19: 0

2 KOMENTARZE

  1. Redakcjo.
    Czemu na swojej pierwszej stronie wyświetlacie 4 linki o tym samym tytule i w dodatku są to odnośniki do różnych artykułów. Z punktu widzenia czytelnika (pewnie niejednego) jest to bałaganiarskie i wprowadza chaos na waszej stronie. Może spróbujcie stworzyć jeden, często aktualizowany artykuł który będzie widoczny na stronie zawsze w tym samym miejscu? Nie twierdzę, że to doskonałe wyjście ale ja bym wolała w ten sposób dowiadywać się nowych rzeczy w dobie pandemii. Porozmawiajcie między sobą, może to zadziała.

  2. Dlaczego na waszej stronie jest kilka artykułów o tych samych tytułach i opatrzonych nawet taką samą grafiką? Każdy z tych tytułów sugeruje, że są tam aktualne wiadomości o koronawirusie a po wejściu tam okazuje się, że to jakieś stare i nieaktualne teksty. Jako gazeta informacyjna nie spełniacie dobrze swojej roli w tej kwestii. Natomiast informowanie o usługach i sklepach idzie wam znakomicie. Może zmieńcie swój profil z portalu informacyjnego na zwykłą tablicę ogłoszeń i wtedy będzie wiadomo, że u was NIC nie ma?

    Inga Kurka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię