Z ostatniej chwili! Wzrasta liczba zarażonych na terenie powiatu piaseczyńskiego

3

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piasecznie z dnia 30-03-2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu piaseczyńskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 30.03.2020r.

Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 442 / (13)
Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 434/(21)
Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 0 /(0)
Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 20 / (2)
liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 0 / (0)
liczba zgonów powiązanych z COVID-19: 0

3 KOMENTARZE

  1. Dlaczego na waszej stronie jest kilka artykułów o tych samych tytułach i opatrzonych nawet taką samą grafiką? Każdy z tych tytułów sugeruje, że są tam aktualne wiadomości o koronawirusie a po wejściu tam okazuje się, że to jakieś stare i nieaktualne teksty. Jako gazeta informacyjna nie spełniacie dobrze swojej roli w tej kwestii. Natomiast informowanie o usługach i sklepach idzie wam znakomicie. Może zmieńcie swój profil z portalu informacyjnego na zwykłą tablicę ogłoszeń i wtedy będzie wiadomo, że u was NIC nie ma?

    Inga Kurka

  2. Pani Ingo dzięki temu że jest codziennie nowy tekst może Pani zauważyć w jaki sposób kształtuje się u nas liczba zachorowań. Tak się tworzy historia. Przy każdym tekście jest data. Codziennie podawane są nowe dane. Reklamy przeszkadzają? A gdzie ich nie ma? Na państwych stronach tylko. Po co Pani codziennie wchodzi i komentuj jak uważa Pani, że NIC nie ma:):) ? Miłego dnia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię