Z ostatniej chwili! Wzrasta liczba zarażonych na terenie powiatu piaseczyńskiego

14

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Piasecznie z dnia 22.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu piaseczyńskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 22.03.2020 r.

liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym:341
liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego:186 + 47(kwarantanna wynikająca z rozporządzenia MZ z 13 marca 2020 r. poz. 433 z późn. zm.)
liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 0
liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 7
(wzrost o 2 w ciągu ostatniej doby – przyp. red.) 

14 KOMENTARZE

 1. Rząd popełnił błąd za który my za to zapłacimy ściągając te dziadostwo z zagranicy wyjechali niech siedzą do puki nie minie wszystko.

   • Dobrze to podsumowała (o dziwo) rozsądna działaczka PO: jakby wprowadzono stan wyjątkowy to by PO lamentowali o łamaniu demokracji. Wiadomo że jak sytuacja się rozwinie niekorzystnie to wybory zostaną przesunięte. Ale PO to musi sobie pokrzyczeć aby coś dla siebie ugrać. A ich kandydatką co powie to blamaż. Więcej “inspiratorów” do szlitali no błagam… Albo testy dla każdego! To niech zrobią takie testy z logo po i rozdadzą każdemu. Albo dadzą gratis do papieru toaletowego..

    • Albo już jesteś chora 🤢👑albo psychiczna jak p J. K . 🤨 kobieto gdzie ty jesteś 😳 co ty piszesz 😳🤨🤦🏻‍♀️ Co ty bredzisz 😳🤨 , ciebie powinno leczyć psychiatrycznie 😳

 2. Niech więcej osób sobie chodzi , jakby nic się nie działo. Ludzie ogarnijcie się , w piątek to Piaseczno było zapchane spacerowiczami:/

  • Tez chcalabym wiedziec z jakich miejscowosxi zeby moc uniknac kontaktu. Nie wierze ze te osoby sumiennie odbywaja kwarantanne. Juz nie chodze do jednego sklepu.

 3. Skoro nie można wychodzić z domów, a wybory odbędą się zgodnie z planem, to kto będzie głosował i nawet ważniejsze: kto będzie liczył głosy?

 4. …..liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym:341 – a ilu chorych jeszcze nie zbadano?
  … liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 7 – na ilu zbadanych?

  Napiszcie, jesli wiecie i możecie, bo liczby nie dokomentowane to kiepskie dane..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię