Z promilami za kierownicą! Jeden z kierowców walczy o życie

4

Szalejąca epidemia i pustki na drogach nie zwiększają bezpieczeństwa. Wciąż nie brakuje kierowców, którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu. W święta policja zanotowała trzech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich walczy o życie w szpitalu

W sobotę przed godziną 15.00 na drodze krajowej numer 79 w Baniosze, policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 42- letniego kierowcę volkswagena. Miał 3,7 promila alkoholu w organizmie!
Tego samego dnia w miejscowości Księżak (gmina Tarczyn), kierowca suzuki jadący najprawdopodobniej z dużą prędkością wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Konieczna była pomoc strażaków, by wydobyć go z wraku pojazdu. 41-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowym. Badanie wykazało, że pojazd prowadził mając 2 promile!
Kolejny kierowca zatrzymany został przez policjantów z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie. Uciekał przed mundurowymi mając niemal 3 promile. 35- latek trafił do policyjnej celi.

Policjanci ponawiają apel do wszystkich użytkowników dróg o zachowaniu bezwzględnej trzeźwości. A także o ostrożność i rozwagę!

4 KOMENTARZE

  1. Za głupotę SPRAWIEDLIWA KARA ! Brak litości dla takich, resztę życia na wózku przykład innym z jego okolicy ze nie siada się za kierownice po alkoholu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię