Z promilami za kierownicą? Samochód koziołkował, kierowca trafi do szpitala

5

PIASECZNA Do groźnie wyglądającego wypadku doszło przy ul. Gromadzkiej w Henrykowie-Uroczu. – Auto wypadło z jezdni i koziołkowało! – opowiadają świadkowie

– 26-letni kierowca prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Mężczyzna został poszkodowany. Zostanie przewieziony do szpitala, gdzie również zostanie mu pobrana krew do badania na zawartość alkoholu. Zanim doszło do wypadku, inni uczestnicy ruchu telefonicznie informowali nas o tym, że auto prowadzi prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca – dodaje policjant.
To nie pierwszy wypadek w ostatnim czasie w Henrykowie-Uroczu. 25 czerwca doszło do zderzenia dwóch aut, z których jedno po dachowaniu wpadło na stojący pod sklepem samochód. Dwóch mężczyzn cudem uniknęło poważnych obrażeń. Sprawca wypadku również był nietrzeźwy.
Sołtys Anna Kostyrka zabiega u władz lokalnych o zwiększenie bezpieczeństwa w Henrykowie-Uroczu. Pod koniec czerwca z problemem zwróciła się do władz powiatowych, z apelem do włodarzy wystąpiła także na sesji rady miejskiej.
Należy jednak podkreślić, że nawet najbardziej przemyślana organizacja ruchu nie zapewni nam ochrony przed pijanymi kierowcami. Dlatego warto reagować gdy tylko podejrzewamy, że uczestnik ruchu może być pod wpływem alkoholu.

AB

5 KOMENTARZE

  1. A,teraz merytorycznie bardziej (ale troszeczkę tylko bo tu czytelnia “słaba”)Widziałem tam(na tym zakręcie) w tym polu u G. autobusy PKS ,żuki itd.Trzeźwi i normalni dają jednak radę od kilkuset lat przejechać np. do pracy.Myślącym inaczej,życzę tankowania w Jeziorce,bo Ona tam już niedaleko :)))))))))))))))

    • To efekt kierowców – zabójców, na których kumple w kpp “przymykają oko” od lat, zamiatają pod dywan ich wykroczenia. Kilka miesięcy temu posunięto się do zawieszenia w obowiązkach funkcjonariusza policji, bo śmiał zbadać ich czlowieka-przestępcę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię