Z przejścia granicznego trafił do celi w Piasecznie

0

PIASECZNO Z przejścia granicznego w Medyce do policyjnego aresztu w Piasecznie, został przekonwojowany 24-letni mężczyzna, podejrzewany o dokonanie co najmniej dwóch kradzieży mieszkaniowych

Z policyjnych ustaleń wynika, że 24-latek w lutym tego roku mógł dokonać co najmniej dwóch kradzieży mieszkaniowych. Za każdym razem łupem padły znaczne sumy pieniędzy w złotówkach, euro i dolarach.

Z policyjnych informacji wynika, że ostatnia kradzież miała miejsce 14 lutego w małej miejscowości w pobliżu Tarczyna.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego szybko wpadli na trop podejrzanego. Ustalono, że mężczyzna natychmiast po dokonaniu przestępstwa zdołał wsiąść na pokład samolotu lecącego na Ukrainę.

Sprawa nie została jednak zamknięta. Podejrzany został przez policjantów zastrzeżony w policyjnym systemie informatycznym, dzięki któremu jego ponowny wjazd do któregokolwiek kraju Unii Europejskiej nie pozostałby bez odzewu.

I tak właśnie się stało. Podczas próby ponownego wjazdu do Polski, mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej na przejściu granicznym w Medyce

Policjanci z Tarczyna przekonwojowali 24-latka do piaseczyńskiego aresztu. Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury rejonowej w Garwolinie.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię