Z talentem i zabawą za pan brat

0

TARCZYN W gminie Tarczyn odbyło się otwarcie wygranego w ogólnokrajowym konkursie Podwórka Talentów Nivea 2018 w Tarczynie/Drozdach, połączone z piknikiem rodzinnym

Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz

Gmina Tarczyn wywalczyła Podwórko Nivea po tym jak zajęła 1. miejsce w Polsce w gronie najlepszych filmów i prezentacji, z filmem o uzdolnionych tarczyńskich dzieciach i młodzieży – „Z talentem za Pan Brat”. To już trzeci plac zabaw NIVEA w gminie Tarczyn. Zdobyliśmy do tej pory maksymalną możliwą obiektów rekreacyjnych, fundowanych przez tą znaną markę.
Cieszymy się, że powstał u nas kolejny nowoczesny, tematyczny i funkcjonalny plac zabaw – zaznacza burmistrz Tarczyna Barbara Galicz. – Jak widać, zaangażowanie, poświęcenie oraz wielka ambicja wszystkich osób pracujących przy produkcji filmu „Z talentem za Pan Brat”, w którym doskonale widać dbałość o każdy szczegół, zostały zwieńczone naprawdę konkretną, wspaniałą nagrodą. Dodatkowo jest to unikalna promocja wielkiego potencjału naszej gminy i jej mieszkańców – dodaje.
Wszyscy, którzy tak licznie przyszli na imprezę skorzystali z mnóstwa atrakcji. Przy pięknej, słonecznej pogodzie zarówno starsze, jak i młodsze dzieci mogły beztrosko i radośnie spędzić czas z rodzicami oraz znajomymi.
Wprost oblegane przez najmłodszych uczestników imprez były nie tylko place zabaw (na terenie rekreacyjnym w Tarczynie/Drozdach istnieją obecnie dwa takie obiekty), lecz również wielkie zamki dmuchane. W pozytywny nastrój dzieci i rodziców wprowadzali animatorzy malujący buzie i wykonujący rozmaite zwierzęta z balonów.
Nie zabrakło muzyki i pysznego poczęstunku – dań z grilla, sałatek, orzeźwiających napojów, świeżo wyciskanych soków czy waty cukrowej, przygotowanych przez mieszkańców. Odbyły się także rodzinne zawody sportowe oraz gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami, prowadzone sprawnie i z uśmiechem przez kierownika Lokalnej Grupy Działania „Perły Mazowsza” – Marcina Kiliańskiego.
Burmistrz Tarczyna pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz wszystkim obecnym podczas festynu.

Szymon Woźniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię