Z Warszawy do Grójca z 3 promilami! Policjanci w Nowym Prażmowie powstrzymali to szaleństwo

0

PRAŻMÓW Policjanci piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę, który nie tylko przekroczył dozwoloną prędkość, ale wsiadł za kierownicę kompletnie pijany

Funkcjonariusze piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego, na terenie Nowego Prażmowa, do kontroli drogowej zatrzymali kierującego audi, który przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o 25 km/h. Kiedy podeszli do auta, okazało się, że od siedzącego za kierownicą 28-latka było wyraźnie czuć alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że ma on w wydychanym powietrzu ponad 3 promile! Mężczyzna nie widział jednak w swoim zachowaniu niczego nagannego, twierdząc, że jedzie tak już kilkanaście kilometrów i zamierza dojechać do Grójca.

Plany musiał zmienić, a do domu dojechał, ale już jako pasażer. Sprawa 28-latka swój finał znajdzie w sądzie, gdzie nieodpowiedzialny kierujący poniesie konsekwencje prawne zarówno popełnionego przestępstwa, jak i wykroczenia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdów oraz wysoka kara pieniężna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię