Za 1600 zł „siedzieli” w policyjnej celi. Pomogli w zbiórce na operację Jureczka

1

POWIAT W listopadzie Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie włączyła się w charytatywną licytację dla małego Jureczka. Do wygrania był pobyt w „pięciogwiazdkowej” celi, zajęcie miejsca w wygodnym fotelu samego Komendanta Powiatowego Policji, a także poznanie tajemnic specjalistycznego samochodu drogówki.

Piaseczyńska komenda wzięła udział w charytatywnej licytacji na rzecz małego Jureczka. Dziecko pilnie wymagało operacji, której koszt wyceniono na milion złotych. Z delikatnym przymrużeniem oka komenda zaoferowała wizytę w swoich skromnych progach i zapoznanie się z tajnikami służby. Do wygrania było między innymi zwiedzanie celi, zajęcie miejsca w fotelu komendanta oraz poznanie tajników specjalistycznego samochodu drogówki.

 

Licytacja „pobytu w celi” cieszyła się dużym zainteresowaniem, a finalnie jej zwycięzcą okazała się pani Katarzyna – mieszkanka powiatu piaseczyńskiego, która za zaoferowane przez piaseczyńskim policjantów „luksusy” wpłaciła na rzecz małego chłopca 1600 zł. Wraz z córkami: 4 letnią Niną i 6 letnią Polą oraz mężem gościła w komendzie.

 

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dziewczynki z wielkim zainteresowaniem poznawały tajniki naszej pracy, zadawały mnóstwo pytań i chciały dowiedzieć się jak najwięcej. Pani Katarzyna z rąk I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji Pana podinsp. Rafała Pałdyny odebrała specjalny „Protokól zatrzymania”. Podczas całej wizyty naszym gościom towarzyszyła inicjatorka udziału naszych policjantów w licytacji – piaseczyńska dzielnicowa sierż. sztab. Marzena Plisińska oraz mł.asp. Grzegorz Dębski – relacjonuje asp. Magdalena Gąsowska

Warto pomagać! Pieniądze udało się już uzbierać, a operację w Bostonie wyznaczono na 11 stycznia 2022 r. Trzymamy kciuki!

Źródło: KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię