Za kierownicą z promilami, bez prawa jazdy i… z nielegalnymi papierosami

1

TARCZYN Policjanci z Tarczyna zatrzymali 25-letniego kierowcę peugeota, który prowadził mając ponad 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze z komisariatu w Tarczynie zostali pilnie wezwani na jedną z ulic, gdzie do samochodu miał wsiąść nietrzeźwy kierowca. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn, którzy ujęli, jak się okazało, rzeczywiście nietrzeźwego kierowcę peugeota.
Badanie wykazało, że 25-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a ponadto nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.
Policjanci podczas czynności kontrolnych w peugeocie znaleźli papierosy bez polskich znaków akcyzowych. Kolejne papierosy oraz tytoń znaleziono i zabezpieczono na posesji zajmowanej przez 25-latka, a także z miejsca zamieszkania jego rodziny.
Mężczyzna usłyszał zarzuty zarówno za jazdę pod wpływem alkoholu, brak uprawnień oraz za wprowadzanie do obrotu wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

AB/KPP

1 KOMENTARZ

  1. Wielkie halo z tego robicie… Jak dzwoniłem na policję w Górze Kalwarii i zgłaszałem, że jeździ mężczyzna inny niż w tym artykule bez prawa jazdy pod wpływem alkoholu, to nikt się nie zainteresował. Jeszcze mu powiedzieliście, że było zgłoszone. Taka policja w Górze… A co najlepsze zrobił wypadek, hehehe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię