Za kółkiem po alkoholu! Policjantowi zaproponował łapówkę

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Zastępca komendanta komisariatu z Konstancina-Jeziorny po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 42- latek miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie

W środę przed godziną 21 kierowca mazdy jadąc przez centrum miasta zdawał się nie zauważać innych samochodów, pieszych oraz znaków drogowych. Stylem swojej jazdy zwrócił uwagę zastępcy komendanta nadkomisarza Marka Kruszewskiego.
Policjant był już po pracy, ale natychmiast skontaktował się z dzielnicowym aspirantem Pawłem Kosińskim, który pełnił tego dnia służbę w rejonie. Wspólnie zatrzymali 42-letniego kierowcę mazdy. Badanie wykazało, że miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie.
Mężczyzna odpowie nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu. Dodatkowo przedstawione zostały mu zarzuty karne za próbę wręczenia korzyści majątkowej. Kierowca zaproponował 900 zł łapówki za odstąpienia od czynności służbowych.

KPP/AB

1 KOMENTARZ

  1. Po Piasecznie legalnie jeżdżą po pijaku i Policja udaje ze nie widzi ! A gdy nawet im się poda na tacy takiego pijanego kierowcę który stwarza zagrożenie nam i naszych bliskich to od tygodnia żadnej reakcji a delikwent jak jeździł tak jeździ czyżby miał układy z mafia Milicji w Piasecznie ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię