Za marihuanę do policyjnej celi

0

PIASECZNO Policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii z Piaseczna podczas patrolu zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu podjął próbę ucieczki. Jak się okazało 20-latek miał przy sobie marihuanę i haszysz. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali 22-latka z ponad 20 gramami suszu konopi indyjskich.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajęli się sprawą 20-latka zatrzymanego przez funkcjonariuszy z zespołu do spraw nieletnich i patologii. Podczas popołudniowej służby ich uwagę zwrócił młody człowiek, który na widok radiowozu przyspieszył kroku. Gdy próbowano go zatrzymać podjął próbę ucieczki, by po chwili wpaść w ręce funkcjonariuszy. Policyjna czujność nie zawiodła. Podczas przeszukania znaleziono przy nim paczkę z niemal 30 gramami marihuany, a także porcję haszyszu.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

Niemal w tym samym czasie na terenie Konstancina-Jeziorny policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono opakowanie z ponad 20 gramami marihuany.

Obaj młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i nie unikną teraz odpowiedzialności karnej wynikającej z ustawy o zapobieganiu narkomanii.

 

Źródło: KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię